Sepet

E-ticaret Mağazalarından Sipariş Verin

Menderes Efendi Lokum olarak 1950’den beri en leziz ve taze lokumları üretiyoruz.

Yakın zamanda onine satışa başladık ve çok kısa sürede büyük başarılar yakaladık. Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse tüm e-ticaret sitelerinde yerimizi aldık ve müşterilerimize her zaman en taze lokumları tam zamanında ulaştırdık. Müşterilerimiz hızımızı ve lezzetimizi çok sevdi. Türkiye’nin tüm şehirlerinden binlerce insana ürettiğimiz lezzeti ulaştırmaya devam edeceğiz.

Sipariş Oluşturduktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor?

Siparişlerin tamamı tek bir ortamda toplanıyor ve zamana göre sıralamada yerini alıyor. Sırası gelen siparişin Faturası oluşturulduktan sonra güvenli bir şekilde gönderimini sağlayacağımız kargo paketinde yerini alıyor ve bize iletmiş olduğunuz adres kartının çıktısı alınarak kargo paketine ekleniyor. Geliştirdiğimiz sistemler sayesinde siparişte belirtmiş olduğunuz ürünün ya da başka bir adrese hatalı gönderimlerin de önüne geçmiş oluyoruz. Kargo işlemlerini tamamladıktan sonra en fazla yarım saat içinde ürününüzü kargo şirketine teslim etmiş oluyoruz. Saat 16,30’a verilen tüm siparişlerin kargolarını aynı gün içinde kargo şirketine teslim ediliyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ürünün girişini yaptıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargonuzu size ulaştırıyor.

Kargoda Ürününüz Ezilmiş Olarak Gelirse Ne Yapmalısınız?

Kargonuzu getiren kurye çalışanına tutanak tutmasını istediğinizi söylediğiniz taktirde bunu yapacaktır. Lütfen bunun sizin hakkınız olduğunu unutmayın. Tutanak tutulduktan sonra ürünü bize göndermeniz durumunda size hem siparişinizin aynısını hem de özür olarak daha farklı çeşitlerimizden yollayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Menderes Efendi Lokum olarak müşterilerimizi önemsiyor ve onların yanında yer alıyoruz.

Ücretsiz Kargo
Koşulsuz İade
Tüm Türkiye
100% Güvenli Ödeme